рус est eng
Disain ja stiil   Teenused   Kataloog   Kontakt  
 Trüki välja (avaneb uues aknas) Sisukaart
Köögid
Siseuksed
OLIGARH PLUS
OLIGARH
LAGUNA QUATTRO
LAGUNA DUO
KORI
CLEO
VERONA VETRO
VERONA
PORTA VETRO
PORTA VETRATA
SASH
STEEP
Välisuksed
Mööbel
Dekoor
Akzo Nobel


Siseuksed

Tubadevaheline tahveluks OLIGARH PLUS

 

Klaasitud tahveluksed sarjast OLIGARH köidavad oma stiilse ja viimistletud kujundusega.

Ukse karkass on valmistatud männipuidust, mis kaetakse kvaliteetse naturaalse väärispuuspooniga. Uksetahvlid on tehtud keskmise tihedusega puitkiudplaadist (MDF-plaadist) ning kaetud samuti väärispuuspooniga. Klaasi mudel valitakse kliendi soovi kohaselt laiast variandispektrist. Katte usaldusväärsuse tagavad kolm ökoloogiliselt puhast lakikihti. Selle sarja uksi võib tellida ka eri värvitoonides, mida saab valida kataloogist AKZO NOBEL. Uksepiit on valmistatud kombineeritud puidust ja kaetud spooniga.

Puuliigi valik oleneb kliendi soovidest või mudeli konstruktiivsetest iseärasustest. Konstruktsioon ja kvaliteetne töö annavad ustele suure vastupidavuse ning stabiilsuse temperatuuri ja niiskuse kõikumise suhtes.

Коmplekt
Uksed varustatakse tavaliselt lukumehhanismiga ABLOY 2014, külgriividega SR 160 ja sisseehitatud hingedega FISKARS FT65. Täiendavalt saab tellida piirlaudu ning paigaldada ABLOY või mõne teise firma furnituure vastavalt kliendi soovile. Uksepoole tavapaksus on 40 mm, laius võib varieeruda.


 
 
 
 ©2004, Oland™ AUM Plaza OU
 W-All IS/WEB24