рус est eng
Disain ja stiil   Teenused   Kataloog   Kontakt  
 Trüki välja (avaneb uues aknas) Sisukaart
Konsultatsioonid
Interjööridisain
Dekoreerimine
Interjööridisain

Interjööridisain

 

Soetades uue või muutes vana elamu, inimene üritab saada tühjadest külmadest seintest midagi erakordselt mugavat, ilusat, funktsionaalset ja ebatavalist. Kohati on Tal olemas ideed selle kohta, kuidas hakkavad mõned tema disaini elemendid välja nägema, aga pole sugugi kindel, et need kõik moodustavad harmoonilise terviku. Tihti pole elamu omanikul täpset ettekujutust sellest, milline Tema kodu disain olema peab.

Väljapääs olukorrast on ikkagi olemas. Teie ideed ja soovid võivad arendada ning viia ellu professionaalsed arhitektid, kunstnikud-projekteerijad, psühholoogid, floristid ja ka dekoraatorid. Kõik koos see moodustab interjööri disaini nime alla koondunud tegevuste terviku. Täiendades Teie soove lõpmatu ideede hulgaga, professionaalid suudavad luua ainupäraseid erinevates stiilides meisterteoseid, mis väljenduvad kõiges alustades arhitektuur-planeeringu lahendusega, lõpetades riiulitel seisvate vaaside kujuga. Asjatundlikult asetavad nad valgustuse ja värvide aktsendid, valivad mööbli ja dekoori detailid. Isegi miinimaalsete kulutuste juures suudetakse saavutada originaalsust ning harmoonilisust.

Kujundaja on võimeline looma „õhulossidest” Teie korteri, suvila reaalse kuju juhindudes Teie soovide ning enda kogemuse ja stiilitunnetusega. Töö aluseks ja lõpptulemuse garantiiks on disaineri ja tellija üksteisemõistmise saavutamine, mis aitab detailselt süveneda kõikidesse kliendi soovidesse ning töötada läbi kõik võimalikud variandid, loomaks tõelise kunstiteose, mis rõõmustab silma.

Me pakume Teile interjööridisaini, mis on huvitav, läbi mõeldud ja stiilne ning on oma unikaalsuses ainult Teile omane. Tellitavate tööde mahtu ja ulatust on võimalik valida – eskiisidest projekti juurutamiseni (autori järelvalve). Tegeleme projekteerimise, ümberplaneerimise, mööbli ja aksessuaaride tootmisega. 
 
 
 ©2004, Oland™ AUM Plaza OU
 W-All IS/WEB24